RoletaiMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių

Laisvai kabantys
Tai tradiciniai laisvai kabantys roletai, valdomi grandinėle. Kur medžiaga susisuka ant veleno. Jie gali būti montuojami prie lango rėmo, lango nišoje, už lango prie sienos ar ant lubų. Siūlome platų medžiagų rūšių pasirinkimą. Kiekviena medžiagos rūšis turi po 6-12 atspalvių. Yra medžiagų visiškai nepralaidžių saulės spinduliams, atsparių drėgmei, kurios leidžia pritaikyti roletą vonios kambaryje. Šie langų uždangalai dažnai puošiami papildomais apdailos elementais: apdailinėmis bangelėmis ar megzto audinio juostele, norint suteikti patalpai dar daugiau jaukumo.

Plastikiniams langams
Tai labiausiai paplitę roletai, pritaikyti plastikiniams langams. Tai roletai su kreipiančiosiomis – audinys patikimai priglaudžiamas prie stiklo varstant arba atverčiant lango varčią. Viršuje medžiaga susisuka į ritinį ant vamzdžio. Vamzdis uždengtas specialiu profiliu per visą roleto plotį. Roleto medžiaga dėl patogaus valdymo mechanizmo visada išliks švari ir nepažeista. Pakelti arba nuleisti medžiagą galima grandinėlės pagalba. Traukiant grandinėlę galima suvynioti arba išvynioti medžiagą – roleto medžiagą galima sustabdyti bet kuriame aukštyje. Audiniai naudojami tie patys kaip ir tradiciniams roletams.

Bambukiniai
Tai roletai montuojami prie lango rėmo, lango nišoje, už lango prie sienos ar ant lubų.  Pasitelkus tradicijomis pažymėtas senosios kultūros žinias ir panaudojant šiuolaikinę technologiją, bambukas, suaustas į audinį rytietišku santūrumu pasižyminčiais ypatingo žavesio ornamentais, sukuria piešinio ir spalvų harmoniją, nugramzdinančią žmogų į palaimingą ramybės būseną. Siūlome ritinines užuolaidas iš įvairių struktūrų ir raštų audinių. Bambukinės medžiagos yra iš dalies permatomos šviesoje.

Stoglangiams
Šie roletai pritaikyti pasvirusiems įvairaus dydžio bei tipo stogo langams. Valdomi rankenėle arba spyruokliniu mechanizmu – roleto medžiaga automatiškai susisuka ant vamzdžio, kuris gali būti uždengtas specialiu profiliu . Apatiniame profilyje įmontuota rankenėlė. Šonuose yra specialūs antgaliai, kurie leidžia užfiksuoti roleto medžiagą pageidaujamame aukštyje. Didelis medžiagų, audinių bei spalvų pasirinkimas suteikia plačią galimybę roletus priderinti prie vientisos interjero spalvų paletės, arba paversti originaliu ir išskirtiniu patalpos akcentu. Kiekvienas klientas gali rinktis iš daugybės šviesai pralaidžių ir visiškai užtamsinančių roletų variantų.


Diena – naktis
Dvigubi roletai yra lengvai pritaikomi prie kiekvieno lango. Jų pagalba galima reguliuoti patalpos apšvietimą pagal įnoringiausius poreikius. Tai dienos – nakties efektas viename rolete. Roletas valdomas grandinėlės pagalba. Traukiant grandinėlę galima suvynioti arba išvynioti medžiagą. Taip pat grandinėlės pagalba reguliuojamas patalpos apšvietimas – traukiant grandinėlę kinta medžiagos juostų persidengimas. Plati audinių raštų, spalvų ir atspalvių gama. Vienas roletas atstoja dienines ir naktines užuolaidas.

Dvigubi
Ši roletų sistema – praktiškas ir originalus sprendimas, padėsiantis ne tik apsaugoti namus nuo per didelio šviesos kiekio ar kaitros, bet ir sukurti jaukų ir stilingą patalpos interjerą. Šis langų uždangalas ypatingas tuo, kad sistemoje galima panaudoti du roletus ant vieno lango su skirtingo pralaidumo, spalvų ar rašto audiniais. Kiekvienas šios sistemos roletas funkcionuoja tiek atskirai tiek abu kartu, pasiekiant maksimalią apsaugą nuo patalpos prikaitinimo. Šie langų uždangalai – tarsi dieninės ir naktinės užuolaidos, visiškai neūžmančios papildomos vietos namuose. Rinkdamiesi dvigubus roletus galite susikurti itin spalvingą interjero sprendimą, nes platus audinių pasirinkimas suteikia galimybę juos kombinuoti priderinant jau prie esamo interjero spalvų arba išryškinant tarsi pagrindinį patalpos akcentą.

Valdomi iš apačios į viršų
Iš apačios į viršų valdomų roletų sistema – puikus sprendimas butams ir biurams įsikūrusiems pirmame aukšte bei nuosaviems namams. Pagrindinis sistemos ypatumas – tai galimybė reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos srautą uždengiant langą traukiant roletą iš apačios į viršų. Šis roletas ne tik padės reguliuoti patalpos apšvietimą, bet ir apsaugos nuo nepageidaujamų praeivių žvilgsnių. Iš apačios į viršų valdomų roletų valdymas labai paprastas – spyruoklinio
mechanizmo pagalba audinys bus įtemptas, o roletą patogiai užfiksuosite bet kuriame aukštyje su specialia renkenėle. Roletų kasetė montuojama lango apačioje, todėl pilnai neuždengia stiklo ir nesumažina šviesos patekimo į patalpą. Didelis medžiagų bei spalvų pasirinkimas suteiks jaukumo ir grožio bet kokiam interjerui.

Terasų markizės
Markizės pagrindinė funkcija – sudaryti šešėlį bei norimą pavėsį, kurio plotą galima reguliuoti markizės pagalba.
Terasinės markizės su sulankstomomis alkūnėmis ne tik suteiks pageidaujamą šešėlį, bet ir apsaugos nuo nedidelio lietaus.

 

Žiemos sodo markizės
Žiemos sodo markizės garantuoja malonų pavėsį dideliems vertikaliems ir horizontaliems įstiklintiems plotams. Sumontavus markizę išorėje, tarp medžiagos ir stiklo susidaro vėdinamas oro tarpas, neleidžiantis prišildyti patalpos. Šoninėse kreipiančiosiose esantis traukimo mechanizmas ir į veleną įmontuota spyruoklė užtikrina reikiamą medžiagos įtempimą.

 

Balkonų markizės
Balkonų markizės naudojamos virš langų ir balkonų, kurios suteikia šešėlį ir neleidžia patekti saulės spinduliams į patalpos vidų. Medžiagą išskleisti ir susukti galima rankinio mechanizmo arba elektrinio variklio pagalba. Alkūnėse yra spyruoklės, ištiesinančios medžiagą ir apsaugančios alkūnes nuo sulankstymo pučiant vėjui.

Tinkleliai-rėmeliai

Gaminami stacionarūs tinkleliai – rėmeliai. Tinkleliai montuojami iš lauko pusės, užlenkiant kabliukus. Magnetais, rėmelio kampus priglaudus prie lango rėmo iš lauko pusės.  Tinklelis su stacionariu rėmeliu kabliukais tvirtinamas prie lango rėmo iš lauko pusės. Tokį tinklelį galima pritvirtinti prie visų tipų langų.

 

Tinkleliai-roletai

Tinklelis – roletas – puikiai tinka balkono ar terasos durims. Suteikia galimybę laikyti atviras duris, nepriskris nepageidaujamų vabzdžių, o patalpoje išliks gaivus oras. Gaminami iš ekologiškai švaraus aliuminio profilių ir plastikinio sietelio. Aliuminio profiliai nudažyti milteliniu būdu, atsparūs korozijai ir ilgaamžiai.

 

Tinkleliai-durys

Tinklelis-durys naudojamas patalpų apsaugai nuo vabzdžių. Tinklelio nuo vabzdžių rėmas – tai stabili ir tvirta konstrukcija. Tvirti profiliai gaminio konstrukcijoje palaiko tinklelį įtemptą visame durų plotyje net ir varstant duris. Tinklelis gali būti montuojamas ant durų nišos (sienos), durų nišoje arba prie durų rėmo.