Plokštuminiai garažo vartai

Plokštuminiai, pakeliami vartai gaminami iš skardos arba taurios medienos (kanados pušies, skandinaviškos eglės). Galimos vertikalių, horizontalių arba rombinių pavidalo, skersų griovelių ar keturkampio rašto plokštumos.

Gali būti standartinių ir specialių išmatavimų, su tokios pat dangos durimis, taip pat su elektrine pavara, valdoma distanciniu būdu.

Segmentiniai garažo vartai

Pasirinkę Hörmann segmentinius garažo vartus, Jūs įsigysite per daugelį dešimtmečių „know-how“ darbu ištobulintą žymios tarptautinės markės gaminį. Hörmann segmentiniai garažo vartai išsiskiria aukšta medžiagų kokybe, puikiu apdirbimu ir užtikrina aukštą komforto bei saugumo lygį.

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl to lieka daugiau vietos tiek prieš, tiek už vartų.

Angos forma neturi reikšmės. Ar tai būtų keturkampiai, stačiakampiai, ar su arka viršuje – jie tinka visada.

Garažo vartų automatika  

Daugiau komforto ir saugumo.Vieno mygtuko paspaudimas ir Jūs neišlipę iš automobilio įvažiuosite į garažą. Tai patogu, ypatingai vėjuotu ir lietingu oru bei saugu tamsiu paros metu. Automatikai montuoti užtenka tik 10-21 cm sąramos aukščio.