AprašymasLauko durų raštaiFotogalerija

Durys „Tego-1 Standart“, „Tego stilo“ ir „Tego-2“ skirtos butų apsaugai daugiabučiuose namuose. Durų stakta pagaminta iš plieninio vamzdžio 80x40x2. Durų varčios konstrukcija iš plieninio vamzdio 40x20x2, su apsauginiu išoriniu 1,5 mm plieno lakštu. Gerą šilumos ir garso izoliaciją duryse garantuoja 50 mm mineralinės vatos užpildas ir dvigubas sandarinimas. Durų apdailai naudojama medžio drožlių plokštė laminuota įvairių spalvų medžio imitacija (LMDP), arba medžio dulkių plokštė, padengta įvairiaspalve plastiko plėvele (LP). Ji gali būti įvairių raštų ir spalvų. Duryse montuojama vieno arba dviejų užraktų sistema, fiksuojanti duris visomis kryptimis. Vyriai naudojami su atraminiais guoliais. Durų slenkstis aplenktas nerūdijančiu plienu. Į komplektaciją įeina išoriniai ir vidiniai durų apvadai.

Durys „DAF“, „ŽŠD“, „Tego-3“ – durys atsparios drėgmei, bei tiesioginiam atmosferos poveikiui. Tai lauko durys skirtos namams ir kotedžams. Durų konstrukcija tokia pat kaip ir durų naudojamų daugaibučiuiose tik apdailai naudojama drėgmei atspari daugiasluoksnė faneros plokštė, be to galima dviguba termiškai atskirta stakta . Durys gali būti įvairių raštų ir spalvų, dažytos arba beicuotos ir lakuotos. Pasirinkus duris su stiklo paketu, duryse montuojamas 3 stiklų stiklo paketas (paketuose naudojami įvairūs, pagal kliento pageidavimus stiklai (atspindintys, tonuoti, raštuoti, matiniai ar skaidrūs).

Durys „DAF+“ ir „LIUKS“ – tai lauko durys turinčios labai gerą šiluminę varžą. Jos ne tik atsparios drėgmei ir atmosferos poveikiui, bet ir išsiskiria neperšalančia varčios konstrukcija. Gerai šilumos izoliacijai naudojama 50 mm akmens vata ir papildomas vidinės varčios pusės apsiuvimas 20 mm storio polistirolu. Bendras varčios storis 85 mm. Apdailai naudojama drėgmei atspari DAF fanera arba MDP laukui skirta plokštė. Varčiose gali būti išfrezuoti įvairiūs raštai ir jos gali būti įvairių spalvų, su stiklo paketu ir be jo.

Durys metalinės Metal50. Jos naudojamos vidaus ir lauko patalpose (įėjimuose į laiptines, rūsius, sandėliuose, katilinėse, pagalbinėse patalpose ir t.t.). Stakta išlankstyta iš pilnai elektrogalvanizuotos 1,5 mm skardos su išoriniu 40 mm apvadu arba be jo, apšiltinta akmens vata. Durų varčią 53 mm išlankstyta iš 1 mm pilnai elektrogalvanizuotos skardos, apšiltinta įklijuota akmens vata. Vyriai prisukami cinkuoti. Gali būti su stiklo paketu. Durų stakta ir varčia dažoma struktūriniais dažais pagal RAL spalvų paletę.

Plieninės vidaus durys Hormann ZK. Tai vokiečių koncerno Hormann produktas. Jos gali būti vienos arba dviejų sąvarų. Varčia 40 mm storio, ją sudaro 0,6 mm storio cinkuotos skardos dažyti lakštai (RAL 9016 balta, kitos standartinės Hormann paletės spalvos arba medžio dekoras), viduje popierinis korys. Stakta būna tik baltos spalvos. Duryse įmontuota įleistinė spyna pritaikyta širdelei PZ. Galimas durų aklinas variantas arba su išpjova stiklui. Į išpjovą montuojasi anoduotas aliuminio rėmas su 4-6 mm stiklu. Plieninės vidaus durys OIT 40. Tai analogiškos durys kaip ir ZK, tačiau sunkesnės ir tvirtesnės. Čia varčiai naudojama storesnė 0,8 mm storio skarda, bei durų vidus užpildytas skylėtu drožlių užpildu.

Namo įėjimo durys Hormann ThermoPro. Aliumininė blokinė stakta profilis A1 arba A2 su termiškai atskirtu plastiko slenksčiu. Sąramos rėmus dengianti, termiškai atskirta 46 mm storio varčia  iš plieno. Galimi įvairūs motyvai, su stiklo paketu ir be jo.  Varčios vidus užpildytas kietosiomis PU putomis. Varčios paviršius lygus, grioveliai arba kasetės. 16 standartinių spalvų, arba 5 dekoro t. y. medžio įmitacijos spalvos. Keturpusi dvigubi sandarikliai iš EPDM juodos spalvos. Keliagubi užraktai su pagrindine spyna ir 2 papildomais fiksavimo kaiščiais ir skląsčiais. Trys dviejų dalių reguliuojami trimis padėtimis ritininiai vyriai. Rankenos vamzdinės dviejų dydžių arba nulenkiamos iš nerūdyjančio plieno. Durys gali būti komplektuojamos su stacionaria viena arba dviem įstiklintomis šoninėmis dalimis arba viršlangiu. ThermoPlius tai dar šiltesnės durys. Varčia 65 mm storio su termiškai atskirta aliuminine blokine stakta, profilis A3 ir A4.

Priešgaisrinės durys Hormann T30 ir T60. Jos gali būti vienos ar dviejų sąvarų. Varčia 45 ir 65 mm storio, ją sudaro 0,9 mm storio cinkuota skarda, iš dviejų pusių plonas falcas, vidus su mineraliniu vatos užpildu. Įmontuota įleistinė spyna pritaikyta širdelei PZ, du plieniniai apsauginiai kaiščiai vyrių pusėje, vyriai reguliuojami, spyruokliniai (atlieka pritraukėjo funkciją). Durų varčia, stakta cinkuota, gruntuota milteliniu budu ir dažyta pikšvai balta spalva RAL 9002. T-30 durys atitinka LST L 1514:2004 reikalavimus, bei atsparumo ugniai klasę EI 30 ir EI 60. Durys sertifikuotos Lietuvoje.